«Моя природа» – Всеукраїнський екологічний фотоконкурс, присвячений Всесвітньому дню навколишнього середовища.

Метою  конкурсу є  зміна ставлення мешканців України до природи,  яка, нажаль, з кожним роком зазнає все більш руйнівного впливу через діяльність людей.

Цей фотоконкурс,   як і у 2009 році, організовує Львівський екологічний клуб громадської організації  «Разом». Минулорічний фотоконкурс «Моя природа» тривав 2 місяці, і відзначився великою популярністю серед любителів та професіоналів фото справи України. Про це можуть засвідчити понад 400 фото шедеврів, які надійшли до екоклубу зі всіх областей  країни. Цього року організатори  вибрали літо як час перебігу конкурсу, щоб загостроти фотопогляд на природу у час, коли більшість людей мають відпуски та подорожують, та збільшили тривалість конкурсу  вдвічі,  до  4 місяців.

Як і торік, учасникам слід надсилати свої фотороботи по двох напрямках – негативний вплив життєдіяльності людини на природу та найкращий пейзаж природи. У першому – пропонується відобразити процеси знищення природного середовища та тенденції втрати всього живого, катастрофічних змін внаслідок техногенного впливу та безвідповідального людського фактору.    У другому – за допомогою фотокамер зберегти миті краси та неповторності природи, пейзажі, які вказуватимуть на ті  цінності, що можуть бути втрачені внаслідок впливу людини на природу та які ще можна зберегти, якщо переглянути своє ставлення до неї.

Сайт акции – http://together.lviv.ua/index.php?id=1080#c2399

Похожие записи:

  1. Фотоконкурсы в Украине 2010
  2. Фотоконкурс весенние цветения
  3. Фотоконкурс “Моя красивая страна”
  4. Фотоконкурс о родном крае к ЕВРО-2012
  5. Как (НЕ)нужно устраивать фотоконкурсы?